| denisa8878 a întrebat:

Am intrebat un scorpion daca ii pasa de mine si a spus ca da... Ce inseamna?

5 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Asteapta-te la o intepaturahappy

| 21Ada a răspuns:

Ca ii pasa de tine!

| demon a răspuns:

Inseamna ca o sa castigi la loto happy

| Hollywood a răspuns:

M. pai stai ca nu inteleg, ai intrebat un scorpion? adica cineva in zodia asta? sau ai visat? ori chiar unu adevarat? laughing

| Ionut_2080 a răspuns:

Ca orice om de pe planeta asta, fie el scorpion sau alta natie, poate sa-ti zica Da si sa insemne orice lucru. Insa revenind la scorpion sigur va insemna "iubire" si daca el e de caracter negativ insa sentimental va fi undeva intre "iubire","agresivitate" si "gelozie" +derivatele lorlaughing. Oricum in mare e de bine(sper.laughing acum depinde de fiecare scorpion in parte)