| Dlk_Mary_1990 a întrebat:

Buna,verisoara mea a vorbit cu baiatul de care imi place mie pe Facebook si l-a intrebat "Ai mai vb cu Mary?". Iar el a spus ca nu si a pus trei puncte si ca numele meu se scrie cu I nu cu Y, ceea ce este adevarat si nu stiu daca asta inseamna ca ii pasa de mine!

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Cu siguranta ii pasa de tine daca a fost atat de atent la acest detaliu si a vrut neaparat sa-l corecteze.

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu-i pasa deloc de tine

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Nu ii pasa deloc de tine, mnohh "Mari" ai spus ca te numesti, prietena ta a spus "mary". pe TPU "mary" scrie la numele tau. Deci... nu a facut o confuzie baiatu. e faza ca nu te place.