| InLove a întrebat:

Vineri este ziua unei prietene, doar azi ma invitat, asa ca nu prea am avut timp sa ma uit prin oras la ceva, va rog orice idee! dau fundita

3 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Cumpara-i ceva simbolic, pana la urma gestul conteaza, un cercel din argint sau o bratara ar fi de efect.

| ady_7524 a răspuns:

Pai depinde ce preferinte are ea!? si un cadou cat de mik ar fi dar pentru ea o sa insemne mult!

| Rawwr a răspuns:

O bluza. o cana imprimata.medalion sau lantisor ceva. un parfum. o bratara.:]