| sckymosul17 a întrebat:

Am lucrat ieri la un bar 7 ore si am cunoscut o fata. Am vorbit cu ea, glumeam si din ce mi-a dat de inteles vrea sa fie cu mine ( si eu cu ea). Maine trebuie sa ma intalnesc cu ea intr-un parc si nu stiu ce fel de conversatii sa pornesc. Ajutati-ma va rog. Imi place foarte mult de ea si cred ca ne potrivim dar um sa pornesc o discutie si in acelasi timp sa fac glm sa fie bine sau la sfarsit sa ne sarutam? Am 17 ani si ea la fel. Multumesc de eventualele sfaturi.

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ti-am dat un pm citeste-lwinking

| Ina93 a răspuns:

Nu trebuie sa iti da-mi noi ideei ce sa vorbesti cu ea
fi tu insusi fi calm vorbeste deschis cu ea
cum ati vorbit la bar puteti vorbi si in parc.

| Funions a răspuns:

Prima data cand ati vorbit a fost ok si ai fost tu insuti si te-ai ales cu un raspuns reciproc la sentimentele tale, de ce nu ai fi si acum tu insuti si ai aborda-o la fel ca si prima data.Intreab-o de asemenea ce-i place, consult-o si nu lua doar tu deciziile sau nu vorbii ceva de genul"eu asa, eu pe dincolo"ii vei da o impresie aiurea despre tine. Sper ca te-am ajutat, asa ca multa bafta si sper sa primesti sarutul doritwinking

| esco a răspuns:

Ai putea sa vorbesti despre razboiul din irak