| sckymosul17 a întrebat:

Am lucrat ieri la un bar 7 ore si am cunoscut o fata. Am vorbit cu ea, glumeam si din ce mi-a dat de inteles vrea sa fie cu mine ( si eu cu ea). Maine trebuie sa ma intalnesc cu ea intr-un parc si nu stiu ce fel de conversatii sa pornesc. Ajutati-ma va rog. Imi place foarte mult de ea si cred ca ne potrivim dar um sa pornesc o discutie si in acelasi timp sa fac glm sa fie bine sau la sfarsit sa ne sarutam? Am 17 ani si ea la fel. Multumesc de eventualele sfaturi.

Am mai pus intrebarea asta dar de curand mi-a spus ca mai vine cu o prietena. Eu nu am timp sa vin cu un baiat ca am niste treaba si imi este cam jena ca eu vreau sa discut numai cu ea si cu prietena ei habar n-am ceo sa vb cu ea sau oare cum sa ma descurc sa ne sarutam etc. Vreo sugestie idee?

2 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Ma dar alte intrebari nu ai? le publici pe aceleasi de 10 ori?

| Hirako a răspuns:

Nu va sarutati de la prima intalnire, asta denota ca vrei doar o relatie fizica.Recomand serios sa mergi cu un baiat, altfel te vei simti ciudat si conversatiile vor decurge prost.

Faceti cunostiinta mai bine, conversatiile de la prima intalnire vin de la sine oh go on