| sckymosul17 a întrebat:

Am lucrat ieri la un bar 7 ore si am cunoscut o fata. Am vorbit cu ea, glumeam si din ce mi-a dat de inteles vrea sa fie cu mine ( si eu cu ea). Maine trebuie sa ma intalnesc cu ea intr-un parc si nu stiu ce fel de conversatii sa pornesc. Ajutati-ma va rog. Imi place foarte mult de ea si cred ca ne potrivim dar um sa pornesc o discutie si in acelasi timp sa fac glm sa fie bine sau la sfarsit sa ne sarutam? Am 17 ani si ea la fel. Multumesc de eventualele sfaturi!

2 răspunsuri:
| Mikiee a răspuns:

Ei bine... din cate spui tu, v-ar sta bine impreuna si tu chiar o placi. Parerea mea e ca ar trebuie sa fii tu insuti si daca te place cu adevarat totul va iesi bine. Si incearca sa o cunosti cat mai bine, dar nu pune intrebari care de exemplu inca n-ar trebui puse [nu stiu exact sa-ti dau un exemplu dar incearca sa nu o intrebi chestii pe care nici ea nu ai vrea sa te intrebe ]. Afla ce ii place, cu ce isi ocupa timpul, unde invata [asta ca sa vezi unde o poti intalni mai des ]. Sincer nu prea stiu ce sa iti mai spun. dar daca mai gasesc ceva promit sa te anunt.
Pai. sper ca te-am ajutat.Si succes maine.

Răspuns utilizator avertizat