| swagMeOutBitch a întrebat:

Am mai scris intrebarea aceasta odata dar nu stiu dc nu mi-a afisat-o pe toata si m-am gandit sa o mai scriu odata asa ca va rog cititi tot..Acum cateva zile am cunoscut un baiat la o discoteca, am inceput sa ne intalnim si pot spune ca ma simt atrasa de el, dar simt ca ma minte cu ceva, nu il simt sincer cu mine delok.Cand am venit de la bar un prieten m-a vazut cu el si mi-a zis asa[sa va spun mai detaliat]'Ce cauti ma tu cu asta?", iar eu i-am zic 'Cum adica?'...In fine m-am facut k nu imi pasa si am plecat. Dupa am iesit afara si un amic a venit sa vorbeasca cu mine,iar el sa luat de el si s-au batut,erau amandoi beti, dar el era foarte beat si a inceput sa tipe pe acolo.L-am luat si am plecat acasa cu un prieten cu masina.A doua zi am iesit cu prietenul lui cel mai bun si o colega la un suc, acolo i-am luat telefonul si am fost surprinsa sa vad in agenda k avea 2 de IUBITA,el a incercat sa imi explice k a fost fosta lui prietena si k a uitat sa ii stearga numerele din telefon.M-am suparat foarte tare,dar cand sa plecam prietenul lui a incercat sa ma lamureasca k el nu are pe nimeni si chiar ii place de mine si multe alte lucruri cu care mi-a deschis mintea oarecum.L-am iertat pentru k are o vrajeala in el de ma face sa cred orice spune. Vreu sa specific k in toate trei serile cat ne-am intalnit a fost baut si asta ma ingrijoreaza. Urmatoarea seara nu a mai baut, a venit la mine, am vorbit si am lamurit unele lucruri.Acum ma suna mereu,este atent cu mine si incepe sa imi placa din ce in ce mai mult, dar totusi nu prea imi inspira incredere, iar din cate am auzit de la prietenul meu el nu este atat de serios cu o fata si nici usa de biserica nu e.in fine prietenul asta al meu incerca sa ma descurajeze zicandu-mi k daca vreau sa imi distrug viata si sa pun sentimente o sa raman de proasta.Chiar imi place acest baiat,dar tot odata nu vreau sa isi bata joc de mine si sa ma creada o cu**a proasta, mi se pare k ne potrivim foarte multhappy. Vreu o parere, nu neaparat un sfat pentru ca stiu ca poate si voi ati intalnit un astfel de baiat[oarecum asemanator]

15 răspunsuri:
| swagMeOutBitch explică:

Si tu cu ce gandesti fa? cu p***a? nu inteleg dc te bagi in seama odata ce nu stii sa imi raspunzi la ce am intrebat yo.incerci sa te dai si tu cu tupeu, dar sa fim seriosi, esti o retardata

| neutrino a răspuns:

Prostia invadeaza tineretul.

| swagMeOutBitch explică (pentru neutrino):

Daca tu crezi ca esti prost daca te indragostesti, atunci esti tu prea prost pentru ca nu stii ce inseamna aceea atractie fizic

| neutrino a răspuns (pentru swagMeOutBitch):

Iata o gingasa care incearca sa gandeascu cu fundul pentru ca nu are cap. Ce anume ti-au spus medicii?

| Maya2014 a răspuns:

Pai din cate da el de inteles, chiar nu e usa de biserica! Eu zic sa ai grija, mai ales ca are un viciu, acela de a bea. Oricine bea, dar sa nu exageram.Si in plus,pentru ce s-a batut cu amicul tau? Ce a vrut sa demonstreze, ca e mare macho cand bea? Hmmm, eu zic sa-ti asculti amicul si sa-l dai uitarii, pentru binestarea ta psihica, fizica si sufleteascahappy

| lovitddefulger a răspuns:

Imi aminteste de mine cand obisnuiam sa ma prostesc consumand alcol, adica a fost doar o faza trecatoare, posibil sa fie la fel si la baiatul in cauza, si sa vrea doar o partenera cu care sa petreaca. Oricum nu as fii inclus partenerii de petrecareala in viata serioasa, dupa ce m-am lasat de acest viciu.Fie va continua sa consume alcol, depinde si cat consuma, insa daca creste cantitatea incat sa dea rau in betie, poate nu vrei un astfel de partener.Imi pare ca tipul inca nu si-a decis viitorul si nu cred ca relatia e de viitor.

| bubuuu2349 a răspuns:

Buna :* Din cate am citit,nu stiu daca baiatul este serios si daca chiar te iubeste big grin Bineinteles,ca acea atractie fizica exista intre voi,dar nu stiu daca este mai mult de atat. poate ar trebui sa il lasi un timp,sa vezi ce vrea de la tine, cum se comporta love struck daca iti place, poate ar trebui sa-i dai o sansa thinking p.s :nu poti sa il crezi pe pr lui, deoarece exista o mica posibilitate ca el sa-l fi pus sa iti spuna acele lucruribatting eyelashes tot ce iti spun, este sa ai grija si sa il mai lasi un timp, sa vezi cum se comporta so poate pana atunci..afli si mai multe lucruri despre el :d sper ca te-am ajutat puppy dog eyes

| Mataarecratimadareunupotsascriuasa a răspuns:

Iar dam de romane? Biblioteca e la 2 strazi mai incolo

| swagMeOutBitch explică (pentru Mataarecratimadareunupotsascriuasa):

La mine e mai departe. daca tu nu stii sa citesti romane si singura carte pe care ai citit-o la viata ta este Hansel si Gretel, atunci nu mai comenta ba fata/baiatule.comentezi k un prost X-(

| Mataarecratimadareunupotsascriuasa a răspuns (pentru swagMeOutBitch):

Poate comentez ca o proasta, dar ma intreci cu mult.De fapt, nu ma intreci pentru ca tu chiar esti proasta.

| swagMeOutBitch explică (pentru Mataarecratimadareunupotsascriuasa):

Mai prosta k tine nu sunt, stai linistita

| Mataarecratimadareunupotsascriuasa a răspuns (pentru swagMeOutBitch):

Da da, ai dreptate.N-ai cum sa fii "mai prosta" pentru ca eu nu sunt.Deci, n-ai cum folosi comparatia

| swagMeOutBitch explică (pentru Mataarecratimadareunupotsascriuasa):

Hai sa o lasam asa.tu esti desteapta si eu sunt proasta, pacat numai tu ai parerea asta despre tine

| Mataarecratimadareunupotsascriuasa a răspuns (pentru swagMeOutBitch):

Eu si restul lumii (bine, bine, cu exceptia ta).

| Fcsb_Manta_1992 a răspuns:

Daca a fost numai beat......mai bine nu......la inceput poate va fi frumos, dar apoi nu vei mai putea scapa de el