| Smileisfree a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor`sad. Este un baiat de care imi place`:-x. Dar am aflat ca (virgula) colegului lui cu care ii este si bun prieten ii place de mine si vrea sa fie cu mine`straight face. Dar problema este ca baiatului de care imi place mie nu cred ca o sa ii placa de mine pentru ca nu vrea sa se certe cu prietenul lui`sad. Credeti ca este posibila o asemenea situatie`? Daca da va rog dati`mi sfaturi`sad

Răspuns Câştigător
| Stefy_4126 a răspuns:

Si eu ma fost in aceeasi situatie...sunt in aceeasi situatie si pana la urma nu am fost cu nici unul.adica am fost cu unul dupa aia lţam placut si pe celalalt si nu am fost cu ala ca sa nu il ranesc pe alalaltlaughingeu zic sa faci ce crede inima

2 răspunsuri:
| stefan97nic a răspuns:

Pai intreaba-l pe baiatul de care iti place ca daca nu vrea sa fiti impreuna pentru ca tu il placi si bla bla bla.Si daca spune ceva de prietenul lui spune-i ca nu iti place de el. Oricum incearca sa il respingi pe prietenul lui ca cel de care iti place sa vada ca nu are sanse prietenullu la tine.Si date la baiatul de care iti place. Oricum asta credeu treaba ta.papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite iubita mea.happy:*. am fost si eu in situatia ta.si eu personal cred asa:. fi thu cu colegul lui. daca il iubesti.si sigur ii vei atrage atentia baiatului respectiv.va fi gelos.mai mult ca sigur...si ar incerca sa fie cu tine.la mine a functionat! succes draga mea