| DeEa_4814 a întrebat:

Buna TPUhappy. am si eu o problema si as vrea sa imi dati cateva sfaturisad
prietenul meu s-a despartit de mine pentru o alta fata si imediat dupa aia am stat si eu cu un alt baiat care este prietenul lui, credeti e bine ca stau cu prietenul lui?sad

si as mai vrea sa imi spuneti daca o fata imi este prietena adevarata:
ea a fost intr-un club si acolo l-a vazut pe fostul meu prieten cu fata pentru care s-a despartit de mine. ea mi-a zis chestia astea si in timpul asta radea.

sadsadsad

3 răspunsuri:
| LaRiiuU a răspuns:

In primul rand faci foarte bine ca stai cu un prieten de al lui(chiar daca unii vor spune ca nu trebuie sa te reduci la nivelul lui) dar stiu asta ca asta am facut si eu...si asa cum pe tine te-a durut sa-l vezi cu alta, pe el o sa-l doara si mai tare ca esti cu un prieten de-al lui(chiar daca nu te iubeste o sa-i ranesti orgoliul). Si in al doilea rand.prietena aia a ta ar fi mai bine sa o lasi, ce fel de prietena rade cand e vorba de ceva asa de serios? doar una care are invidie pe tine si vrea sa te vada suferind.

| Thoamnee a răspuns:

Paai dupa ce ca te-a lasat pentru altaa, tu mai stai sa te gandesti daca e bine sau nu? dal dracu ca baieti mai sunt pe lummee.traiesteti viata si nu sta la kuru unui baiaat. daca chiar e dragut prietenul lui, incearkaa poatee mergee.happy
si cu prietenaa.hmm.klarr nu. daca chiar iti este prietena, mai intaii sar gandii inainte sa iti povesteaska, sau ar eziittaa.pentru ca siar imagina ca iti facee raau.dar ea sa si raass.ai grija quu eaa, si nu ii spune cine stiee ce sekretee.se vede ca ii kurva quu doua fetzee.noroc:*

| CherryHugs17 a răspuns:

Pai daca chiar ti la baiatu cu care esti eu spun ca e ok. Dar daca esti cu el numai sa ii faci in ciuda la fost nu e asa de bine. Si pr aia a ta nu prea suna ca o pr adevarata