| Bodychip1979 a întrebat:

Am mers la o fosta colega de lucru sa vad cum se simte la noul job si cand i-am cerut Facebook-ul mi-a zis numele ei pe litere si intr-un mod sexy. Iar la cateva minute de vorba i-am dat un lantisor pe care i-am scris ce imi place la ea si na la cateva zile i-am scris pe Facebook si nu mi-a raspuns, ce ar putea sa insemne asta? Adica na, chiar s-a bucurat cand i-am dat lantisorul dar nu inteleg de ce nu imi scrie pe Facebook

18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stii prea multe despre fete, asa-i? laughing)

| Plato a răspuns (pentru Adry05):

Te rog, scoate-ne din bezna.

| ℓαυяα a răspuns:

Poate avea treaba. Sau poate a fost amabila când ti a dat Facebookul ei dar nu vrea sa vorbească cu tine

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

A simțit mirosul de disperat.

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

Mirosul de disperat a deranjat-o, dar cel de cadouri nu...

| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

Spune-i, dragă, să îl ceară înapoi dacă e așa mare pagubă laughing.

| Crackman a răspuns:

Nu tot ce vezi la tv este real. daca avea o mica parte de interes poate vorbea cu tine. destul de repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca ai fi ca in filmele americane cu prosti, in care se incetinesc scenele când apare tipa sexy si ii se vede decolteul.

Totul e doar o iluzie.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Poate nu era online?

| Andreea11andreea a răspuns:

Ori este profitoare, ori l-a luat că sa nu te supere că te refuza din aceste 2 exemple arată că nu te place... Ori nu a văzut mesajele sau nu are timp poate trece printr-o perioada mai grea în care nu prea vrea sa vorbească cu nimeni...

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Andreea11andreea):

Profitoare pentru ca EL i-a dat un lantisor, fara ca EA sa-i ceara? Tampita logica ai.

| Plato a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

De ce nu? N-ar fi trebuit sa-l accepte daca stia ca nu va mai vorbi cu el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

și dacă l-a acceptat nene din politețe?laughing
e ceva mega clișeu penibil să te duci cu un cadou pe care scrii ce îți place la earolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://www.tpu.ro/......t-in-fata/

dacă o mai fi fost și așa...aww:))

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Din politete accepti un covrig.
Loredana Chivu a acceptat X6-ul tot din politete?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

și ce înseamnă mă o brățară din aia?laughing) faci cele mai retardate comparații

| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

Compari un lănțic amărât cu o mașină, pe bune? A fost 8 martie, s-au împărțit cadouri în perioada asta în toate direcțiile. Dacă am acceptat un cadou din politețe, înseamnă că sunt obligată să vorbesc sau să ies cu persoana respectivă? A oferit un cadou ca să primească ceva la schimb sau așa a simțit el? Parcă iubirea nu se cumpăra laughing.

| Bodychip1979 explică (pentru supadeceapa):

Unde sunt eu nu exista sarbatoarea asta