| devil2279 a întrebat:

SAlut. Peste cateva zile, e ziua iubitei, face 18 ani. Ce cadou i-as putea lua? m-am gandit la un lantisor, ceva. Apropo, am gasit unul pe net, dar il primesc cumva si cu o cutie ceva? sau doar lantisorul si atat? ca as vrea sa dau comanda.

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu pot sa cred ca cineva ar trimite asa ceva fara un suport /cutiuta ceva. Consider ca asa ar fi normal si de bun gust.Nu se poate sa-l trimita pur si simplu asa fara o minima impachetare.

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns (pentru devil2279):

Gandeste-te ca un lantisor si mai ales de aur va ramane o bijuterie posibil pentru toata viata. Nici un alt cadou nu se poate compara cu asa ceva deoarece in fiecare dimineata vazand-o in oglinda mintea si inima isi vor lua zborul invariabil catre tine. Niciodata nu te va uita. Buchetul de flori este de asemenea obligatoriu.Lantisorul este cel mai frumos si de pret cadou la majoratul oricui. Doresc sa ai parte de tot ce iti doresti si tu.

| MskDesign a răspuns:

Vezi daca este din metal pretios sa nu iti iei pacaleala de pe net.

Răspuns utilizator avertizat
| FrumoasaTa a răspuns:

Ar fi frumos sa fie un lantisor cu initialele numelui sau. Florile de asemenea sunt obligatorii. Ai putea, de asemenea, sa ii faci cateva surprize micute care nu necesita bani, ci doar imaginatie.

| LittleShadow2112 a răspuns:

Mergi cu ea intr-un loc special pentru voi(unde ati fost la prima intalnire) si dai un buchet mare cu trandafiri rosii + lantisorul