| zuzatamik a întrebat:

Am nevoie de ajutor!
Azi la scoala nu am vorbit cu prietenul meu, intr-o pauza un coleg de al meu m-a luat in brate si prietenul meu l-a vazut. Azi a intrat pe mess si m-a intrebat "cum e iti place. (tipu care m-a luat in brate)", eu i-am zis "cand m-a luat ma in rate?" "acoala pe hol. crezi ca eu n-am vazut?" dupa i-am spus eu ca de fapt nu m-a luat in brate doar a pus mana pe mine si mi-a zis "adica eu nu vad bine? hai papa" i-am spus "bine fie cum spui tu" in final mi-a zis ca "deacum daca mai faci asa ceva sa nu mai faci in fata mea" si a iesit.

Acum nu stiu daca el vrea sa continuam relatia asta sau nu. Voi ca credeti mai vrea sau nu?

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Daca as fii in locul lui ceva zile nu prea m-as uita de tine, dar nah intr-un final tot te-as chema inapoi

| Nastia a răspuns:

Te vrea dar e prea gelos. poate chiar violent din ce spui tu.ai grija

| doinitza12 a răspuns:

Dai timp sa se gindeasca. dar ar fi bine sa-i spui adevarul si sa-i explici ce s-a intamplat pentru ca el asa va intelege ca tii la el si spui tot

| Rares20funde a răspuns:

E gelos.Si solutia este sa il pui pe prietenul tau sa vorbeasca si cu tine dar si cu el ca sa vada de ce te-a luat in brate.

| Elisaaaaa a răspuns:

Dupa mine am impresia ca te iubeste. e gelos. si devii gelos numai cand tii la o persoana, considerand`o doar proprietatea ta, si atat. deci iti dai seama ca la deranjat foarte mult gestul colegului tau. trebuie sa ii explici. sigur va intselege, pentru ca din ce ai spus tu, el inca te iubeste:*.

| uǝʞɔıp a răspuns:

Cred ca si eu as face la fel, ori cum, punete in locul lui

| unknown_3461 a răspuns:

Eu cred ca mai vrea da trebuie sa clarificati lucrurile.Ufffff...Nu trebuia sa-l minti ca nu a vazut el bine, trebuia sa-i spui adevarul, daca ii spuneai adevarul sigur mai continua(banuiesc ca nu esti cu amandoi nu?).
Acum dupa ce i-ai spusca nu a vazut bine nu mai sunt assa sigur.
Clarifica situatia si relatia voastra va continua sau cel putin veti ramane prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma. E gelos. da are si de cetongue ia pune`te in locul lui happy
Daca tu il vedeai cu alta fata? ti-ar fi picat bine?
Sigur mai vrea oh go on
Acum depinde si de cat timp sunteti impreuna.
Eu in locul tau as face ceva sa ma revansez.
daca parintii tai stiu de relatie invita`l la tine si fa`i o prajitura big grin Sau orice altceva...
Si daca nu stiu ii poti face tu ceva si ii dai la scoala big grin sa-i scrii o poezie. sau d`astea :*
te-am pupatbig hug succes.

| BellaComy a răspuns:

Da.Cred.