| xEllaDiuux a întrebat:

Am nevoie de ajutor!
Deci, sunt cu el! Dar, simt ca imi este frica de ceva! Nu stiu, pur si simplu sunt agitata in privinta asta!
Nu stiu ce sa vorbesc cu el, adica nu vreau nici sa tac.nu vreau sa isi faca anumite impresii despre mine.
Sunt o fire vorbareata dar cand ajung sa vorbec cu el pe mess, pur sis implu ma pierd si nu stiu ce sa-i mai spun!

Sa revenim.imi este frica, nu stiu ce am, sau care este cauza! M-am gandit ca poate nu sunt pregatita pentru o relatie.Sar am mai fost intr-una si nu m-am simtit asa!

Il plac mult, si vreau sa dureze. dar nu stiu ce sa fac!
Hellp`!sadsadcrying

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Nu te poate ajuta nimeni. Pentru ca nu cred ca a inteles cineva ce simti si ce vrei de fapt Te exprimi la fel de alambicat cum iti este username-ul si cred ca si te comporti la fel de incoerent si de agitat : "xEllaDiuux"!

| deadea23 a răspuns:

Prima data, intreaba-te, merita relatia? Simti macar o atractie fizica fata de el?
Daca nu, pur si simplu te zbati ca un peste pe uscat.
Faptul ca iti pierzi ideile cand vorbesti cu el, poate insemna o teama de a nu spune ceva gresit.
Analizeaza-te pe tine insuti si vei gasi, cu singuranta, un raspuns la toate intrebarile tale!

Peace.

| pOopsyk a răspuns:

Incepe si tu o tema care sa fie interesanta.sh gindeste-te bine inainte de a scrii ceva ca sa nu fie cam stupid, daca esti chiar asa vorbareata cred ca vei gasi limba comuna cu el, fa-ti curaj si vb mai deschis, sincer nnu este greu, eu aveam aceiashi problema inainte, dar nu trebuie sa te rushinezi, tu tot esti om la fel ca el, este normal ca dac aiti place te vei rushina putin, dar cu timpul iti trece, stiu si eu cum e.nu esti singura.succes! tongue