| Angelofdemon a întrebat:

Bunăă. big grin Hellp! :-s. Sunt o fire foarte agitata foarte stresata din anumite motive, nu stiu ce sa mai fac. ceai-ul de tei nu ma calmeaza. ce calmante imi recomanda-ti? naturale, nenaturale ce stiti ca aduce rezultat bun.:d
dauu funda + vot daca ma ajutati.
multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Buna! Uite cateva remedii naturiste aici: http://www.i-medic.ro/remedii/remedii-naturiste-pentru-stres
Sper sa-ti fie de folos!

| CoquineNoire a răspuns:

Sedacur forte, sunt pastile din plante fara efecte adverse care te linistesc, mai ia niste calciu si magneziu cu B6.

| Gorillaz a răspuns:

Un prieten bun thinking zic ca ar face mai multe in acest caz decat un medicament