| Maria1927 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul dv.Am facut disco la scoala. Un coleg de-a meu a alergat de-afara ca sa dansam dar mi-era rusine (eh inca si cu Costea n-am dansat?) (e prea josut) si m-am ferit el a venit din urma mea sa dansam, a mai venit inca 2 baieti (imi sint verisori)si am dansat cu unul din verisori, si nu mai vorbi cu mine cum vorbeam inainte.Am mai dansat cu un prieten care am fost la tabara si el imi zis sa ma duc la Fasola.La scoala prietenul lui i-a spus sa nu vorbeasca cu mine doar din cauza asta, a zis ca-s o curva.Sunt disperata ce sa fac?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ofiintă a răspuns:

Ce?

| Belutza_Belutzica_1997 a răspuns:

Sa-i zici ca e un mare bou si un rrmt( retardat redus total mintal)