| Maria1927 a întrebat:

Buna TPU.Vineri la scoala am avut un concurs la incheiere am dansat. Un baiat de la mine din clasa a alergat de-afara sa dansam dar mie mi-era rusine (e mai jos fata de mine) m-a tras de mina doar ca sa dansez cu el. A venit inca 2 baieti si era si un verisor de-al meu, am dansat cu verisorul meu.La scoala prietenul lui a spus ca nu trebuie sa fim impreuna deoarece sunt o prostituata, eu am foarte multi verisori si iaca de ce imi zic asa. Dar eu pe dinsul il iubesc.Cum sa procedez ca el nici nu vorbeste cu mine?

2 răspunsuri:
| Argaiv a răspuns:

Daca nu vorbeste cu tine, vorbeste tu cu el, care-i problema?

Si da, daca-ti pui nume de genul "Sexymarina" nu-i de mirare ca lumea are parerea care o are despre tine. Schimba si tu atitudinea, fi draguta, nu provocatoarea, increzuta si "sexy"!

| Maria1927 explică (pentru Argaiv):

Eu am mai multe conturi pe acest site si numele pe care mi-l puneam nu putea fi conectat si iaca de ce mi-am pus asa numele.Dar pe mine ma cheama Marinela si sunt simpla