| andra_4756 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru am vb cu un baiat 2 ani, ne-am iubit, relatia a mers si nu a mers, ne-am despartit de putin timp si acum cand ma vede in oras si e cu prietenii lui ma bate alteori cand ne intalnim tot intamplator facem dragoste... ce parere aveti? ce inseamna asta? chair sunt confuza

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ca te foloseste pentru sex si nu vrea sa-ti iei nasul la purtare. Adica vrea sa iti intre bine in cap ca rolul tau este doar sa oferi favoruri sexuale gratuite, nimic mai mult.

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai nah poate nu vr ca prietenii lui sa zic wei da cf te-ai impakt cu asta sau nah ceva de genu, nu stiu sau poate doar te foloseste cand i se scoala lui nu ar trebuie sa mai tii leg cu el ca tot u suferi ca el isi cam bate joc de tine

| 80Cris a răspuns:

Cum adica te bate? Lasa-l in pace, evita-l, de ce ii permiti?

| Gigiku a răspuns:

Este un "smecher" care nu vrea sa isi arate sentimentele pentru tine. Sau te tine doar de placere. Intreaba-l sincer daca inca te mai iubeste. Sau stai linistita si gandeste situatia bine. Daca iti convine sau nu...

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna Andra! Eu nu prea am inteles. Te bate? Cum naiba de accepti asa ceva? Si mai faceti si dragoste dupa o perioada.Parerea mea e ca ar trebui sa nu mai vorbiti, sa-l ignori total. Mi se pare cel mai josnic lucru, sa mananci bataie.Nici un copil nu ar trebui batut, dar o fata(femeie)in toata firea?

| luana1 a răspuns:

Te bate? Pai ce crezi ca te asteapta daca continui relatia cu el? Eu nu va mai inteleg uneori cand lucrurile sunt atat de clare, ce Dumnezeu va complaceti? Cand ai un cui in talpa ce faci? Continui sa calci?

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Te bate? ce nenorocit eu nu stiu cum permitzy asa ceva chiar nu stiu si eu am prieteni cateodata mai facem glume da cand vad ca se ajunge la un punct mai sensibil pun stop ca vai de capu lor incearca sal uitzy pe nesimtzytu asta... ce drept are el sa dea in tine

| zonik93 a răspuns:

Ca te foloseste happy!
Suna dur stiu, dar poate te trezesti la realitate.
sad
Sj te bate?
Nu merita indeparteaza`te de el, nu il mai baga in seama deloc nu va mai intalniti "intamplator"hee hee
Sfatul meu :*