| oly_7105 a întrebat:

Am nevoie de niste pareri.am vorbit cu un baiat pe mess vineri, eu am intrat pe el, tin sa spun ca il cunosc de vreo 2 luni si cand ne intalnim ne salutam si ne vorbim foarte putin.credeti ca ar fi indicat sa ii trimit un mesaj pe telefon? sau ar fi bine sa mai astept sa vorbesc cu el pe mess ca sa nu fie prea devreme?

3 răspunsuri:
| Yoanna_4969 a răspuns:

Cum crezi tu. Totusi ai fi prea directa. Dar poti incerca. Mai vorbeste cu el pe mess, si cand va vedeti incearca sa deschizi un subiect care il intereseaza. Daca ai numarul lui inseamna ca sunteti destul de apropiati. Succes!:*

| DakotaRoyse a răspuns:

Păi, îi trimiţi mesaje şi pe mess, pe tel ce-ar avea diferit? laughing
Depinde acum de ce vrei să scrii în acel mesaj big grin
Eu zic să-i trimiţi.

| Nimeni_9118 a răspuns:

Bună! Nu este bine într-o relație cu un băiat să fii foarte insistentă! Acum, că ai făcut tu primul pas, așteaptă să între el în vorbă cu tine data viitoare! Vorbește cu el pe messenger și fii prietenoasă! Succes!