| BlancaFantasma a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi de la voi fetelor!love struckMaine ma duc la majoratul unei colege si as vrea sa fiu putin mai diferita decat de obicei poate ii atrag atentia colegului care`mi placewhistling... orice sfat e binevenit, va multumesc!

1 răspuns:
| AlexaPytykka a răspuns:

Poi aranjeaza-te frumos cu o rochie rosie sau cu o rochie de culoarea lui preferata...:X si asa te va observa usor afla cei place lui si incearca sa-l cuceresti cu sarmul tau si mai ales zambeste e cel mai important lucru smug:Xwinking...