| BlancaFantasma a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi de la voi fetelor!love struckMaine ma duc la majoratul unei colege si as vrea sa fiu putin mai diferita decat de obicei poate ii atrag atentia colegului care`mi placewhistlingcum sa ma machiez tinand cont ca eu nu ma dau niciodata cu fard ca mi se pare ca ma imbatraneste si nici cu fond de ten ca n`am bani sa`mi cumpar unul de calitate si in ieftinaturi n`am incredere?laughing... orice sfat e binevenit, va multumesc!big grin

2 răspunsuri:
| mary_1521 a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa fii tu, asa cum esti de obicei, iar daca si lui ai place detine te va remarca si fara sa te machezi.

| anonim0015 a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa fii cat mai naturala! multor baieti nu le place sa aiba langa ei niste papusi Barbie! poti sa folosesti un strugurel sau un luciu si ceva rimel dar nu prea mult! kiss