| ando3 a întrebat:

Imi place un tip la disperareeeeeee. Fetelor, am nevoie de sfaturi! cum pot sa i atrag atentia?sad. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai incearca sa te imprietenesti mai bine cu el,sa te bagi in seama cu el pe diverse subiecte,discutii,ii poti zambi usor,ii poti face mici complimente,poti intra in gasca lui de prieteni ca sa fi mai aproape de el, sa vorbesti cu el pe mess, sa ii dovedesti ca poate avea incredere in tine etc. Daca si el te va place poate ai norocul si ve-ti fi impreuna.
Baftahappy

3 răspunsuri:
| forever4u a răspuns:

Cel mai bine iti faci curaj si ii spui ce simtiwinking

| parazitu007 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa faceti zdranga zdranga si e al tau

| ExpertInLove a răspuns:

De obicei nu e bine sa fi disperata dar daca e asa n-ai ce face. Incearca sa nu pari foarte disperata dar asta nu inseamna sa fi indiferenta. Incearca sa vezi ce ii place, vorbeste cu el despre aceste subiecte, imprietenestete cu prieteni lui iar in caz ca ii place de o alta fata imprietenestete si cu ea(sti cum se zice: tineti prieteni aproape si dusmanii si mai aproape), apoi cand sunt mai multe persoane cunoscute si esti si tu si el incearca sa intri in centrul atentiei dar in acelasi timp dai si lui atentie. Succes! Si eu sunt in aceeasi situatie si merge din ce in ce mai bine, problema e ca eu cu el stam in parti diferite de oras si el merge cu o fata pe care o place acasa(cam nasol de mine).