| lamsksozixjx a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi fetelor! Bun, deci il iubesc rau pe baiatul asta, el e tigan si se comporta ca atare. M-a jignit de foarte multe ori, odata aproape a dat in mine. Nu stiu, il iubesc foarte mult, nu vreau sa renunt la el, m-a si inselat si inca o face, orice as face nu pot sa-l schimb. Am facut exact cum a vrut el si tot nu e bine

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ideea e ca cand ne schimbam va duceti la altul, toate va credeti mamici, las ca o sa il schimb cum vreau eu ca apoi sa va plangeti

| lamsksozixjx explică (pentru RAY):

Nu e cazul si la mine.eu m-am schimbat pentru el si am ramas langa el indiferent de ce mi-a facut. dar cred ca e timpul sa renunt

| Violleta2022 a răspuns:

Sincera sa fiu, cred ca esti gresita rau, cum poti sa iubesti un tigan care te jigneste si te loveste?
Bine, stai cu el pana te baga in spital si poate atunci vei realiza ca el nu te iubeste deloc si ca esti doar bataia lui de joc.

| alexalx1234 a răspuns:

Scuze că zic asta, dar ești terminată... Cum naiba să accepți toate astea? Fix un cocalar infect ți-ai găsit. După vă mai mirați de ce sunteți făcute curve. Scapă de el urgent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este o problema ca este țigan ci ca se comporta ca atare.A fi țigan nu semnifica a fi ghiolban și needucat,etnia nu definește o persoana însă acest băiat are probleme serioase de comportament,renunta la el dacă vrei sa nu suferi în continuare și sa nu fi chinuita,acest băiat nu te iubește, nu te respecta, își bate joc de tine,eu cred ca asa face cu toate fetele, asa este el construit, asta este educația lui,nu va potriviți deloc, cauta-ti alt băiat dacă te respecți cât de puțin, și nu vrei sa fi bătută, luata în bătaie de joc și umilita. Asta este o iubire morbida fata de acest băiat; irationala și distructiva, continuând relația cu el te vei distruge treptat fără doar și poate, încearcă sa te aduni și sa pui capăt relației dacă încă mai un dram de demnitate, respect fata de tine.
Acest băiat nu se va schimba, nu își va schimba comportamentul fata de tine, nu te apreciază, nu te iubește, asa ca sfatul pe care ți-l dau este sa renunti la el, și sa acorzi o șansă unui băiat care te respecta și care te face fericita, nu neîmplinita și nefericita.

Ai grija de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În locul tău părăseam de mult un astfel de cocalar, dar mna, tu faci ce simți. Dar fi pregătită să suporți consecințele.

Nu degeaba zicea Mosotti că fetele sunt atrase de bădărani aroganți.
Tu ești dovada vie.

| lamsksozixjx explică (pentru anonim_4396):

De ce sa suport consecintele? pentru ca m-am indragostit? nu m-a atras la el faptul ca e vagabond, la inceput era diferit. acum s-a schimbat

| dragodana a răspuns:

Salut!
Fugi si nu te uita înapoi.
Se comporta cu tine urat și nu te merita.
Crede-ma, mai sunt băieți pe lume care știu sa se poarte frumos cu tine.
Da, vei suferi, dar durerea se estompează în timp și va apărea soarele și pe strada ta.

Răspuns utilizator avertizat
| StefanIlAreMare a răspuns:

Renunta la el...

| MariannN20 a răspuns:

Eu zic sa nu-ti cauti un tigan. adica nu am nimic cu ei dar daca vrei ceva serios nu te pune cu un tigan ca isi va bate joc de tine intr-un hal de vei suferi. inchide legatura cu el ca la ce ti-a facut nu e de iertat

| TPU101 a răspuns:

Fata lasa-l te rog eu.stiu ca e greu si o sa suferi mult dar dupa o luna o sa vezi ca devine din ce in ce mai bine.omul asta nu te mai respecta pentru simplul fapt ca tu nu te respecti pe tine.tu l-ai lasat sa te jigneasca si nu ai plecat cand trebuia.profita de tine si iti spune vorbe frumoase cand vede ca vrea sa pleci si dupa bang iar te inseala.e un ciclu vicios.aduna-te si desparte-te de el.cand o sa incepi sa te respecti si sa ti acorzi atentie numai TIE o sa vina ca un caine dupa tine.ideea e ca tu sa setezi limite si sa spui nu.succes te pup