| AlexxAtA a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Baiatul asta, cu care am avut o relatie acum cateva luni mi-a devenit cel mai bun prieten in prezent. Iesim aproape zilnic si ne simtim foarte bine, fara inhibitii. Insa intotdeauna minim trei iesim. Vorbim cu orele la telefon, doar noi doi, prin mesaje, pe mess, zilnic, si ne alintam chiar cu "iubire", "sufletelule" etc. Imi spune mereu cat de mult tine la mine si are momente cand ma trage de limba daca inca nu mi-a trecut. Chiar daca i-am mai negat de cateva ori, nimic nu se schimba. Imi spune ca si el ma mai iubeste uneori, dar nimic mai mult. Are momente cand pur si simplu n-are chef de mine si ma amageste cu asta, dar avem si momentele unui cuplu.Este ciudat, totusi nu pare a ma mai vrea ca iubita.

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare, dar sa stii ca relatiile care se,, nasc,, mai greu, sunt mai durabile.

| AlexxAtA explică (pentru Danut_Popa_1961):

Ne cunoastem de cam un an. Crezi insa ca exista sanse? sad

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru AlexxAtA):

Foarte mari.

| AlexxAtA explică (pentru Danut_Popa_1961):

Multumeeesc de incurajari. happy

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru AlexxAtA):

Bafta.

| AlexxAtA explică (pentru Danut_Popa_1961):

Mersi frumos.

8 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Sincera sa fiu nu cred ca exista relatie de prietenie intre fata si baiat fara ca unul sa se indragosteasca. Cu atat mai greu e de evitat indragosteala daca intre voi a fost ceva la un moment dat. Daca ti la el si vrei sa mai ai ceva cu el eu zis sa ii spui sincer.