| AlexxAtA a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Baiatul asta, cu care am avut o relatie acum cateva luni mi-a devenit cel mai bun prieten in prezent. Iesim aproape zilnic si ne simtim foarte bine, fara inhibitii. Insa intotdeauna minim trei iesim. Vorbim cu orele la telefon, doar noi doi, prin mesaje, pe mess, zilnic, si ne alintam chiar cu "iubire", "sufletelule" etc. Imi spune mereu cat de mult tine la mine si are momente cand ma trage de limba daca inca nu mi-a trecut. Chiar daca i-am mai negat de cateva ori, nimic nu se schimba. Imi spune ca si el ma mai iubeste uneori, dar nimic mai mult. Are momente cand pur si simplu n-are chef de mine si ma amageste cu asta, dar avem si momentele unui cuplu.Este ciudat, totusi nu pare a ma mai vrea ca iubita.

Răspuns Câştigător
| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai din cate stiu eu adica cunosc destui baieti care chiar daca nu par a placea o fata iei tot o plac doar ca nu lasa sa se vada asta maiales daca ati fost impreuna 100% nu va lasa sa se vada ca inca o mai place dar dupa parerea mea la cum va comportati va potrviti perfect eu va dau un sfat: incercati sa fiti impreuna si vedeti ce se va intamplawinking. BAFTA

3 răspunsuri:
| OchiiDinUmbra a răspuns:

Nu as vrea sa iti dau un sfat gresit insa, dupa parerea mea, NU exista baiat in lumea asta care sa stea cu o fata la telefon cu orele daca nu o place.deci eu vad sanse MARI ca sa te placa

| Tazz17 a răspuns:

Esti intr-o situatie complicata. Parerea mea personala este : La momentul potrivit sa ii adresezi intrebare daca intre voi mai poate fi ceva sau nu?

| lolylolypops a răspuns (pentru Tazz17):

Tazz are dreptate, asa ar trebui sa faci, e o poveste frumoasa!