| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema mai controversată si am nevoie de seriozitate... De cate ori întrețin relatii intime cu o fată nu imi pot da drumul. In timpul actului sexual am o senzatie ca penisul meu e "amortit" chiar daca erectia este maximă pe tot parcursul actului sexual.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta e problemă psihică.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Incearca sa iti controlezi respiratia, sa te relaxezi si sa iti impui mental ca vrei ca asta sa se intample. Lasa-te purtat de actul sexual si in cele din urma o sa "reusesti".

| Sofer a răspuns:

Relaxeazate și încearcă sa termini manual.

| Dana2103 a răspuns:

Este ejaculare intarziata/retardata. Consulta un medic urolog

| Cksihja a răspuns:

Poate ești mai rezistent unii își dau drumul peste abia o oră și așa se plâng fetele că durează prea puțin. O altă cauză ar fi dragostea iar fără dragoste nu e nimic.

| FloricacicaSebastian a răspuns:

Laba. Fa laba