| Andreeeeee a întrebat:

Am nevoie de un sfat!sad...Sunt cu un baiat de 3 luni, sincer am inceput sa ma atasez de el, dar un prieten de-al lui nu este de acord cu relatia noastra fiind si coleg cu mine de clasa.tot timpul este impotriva mea.imi vorbeste urat. i-am explicat ca nu vreau sa ii fru prietenul dar tot degeaba. m-am saturat...nu stiu ce sa mai fac.please.help me!sad

Răspuns Câştigător
| Elena_6175 a răspuns:

Daca va iubiti n-are rost sa te stresezi din cauza acelui baiat... daca el se comporta asa cel mai bine ar fi sa-l ignori si sa-ti vezi de viata ta si de iubitul tau.Si ai putea de asemena sa vorbesti cu iubitul tau si sa-i spui ce se intampla, poate el o sa rezolve totul.SUCCES:*!

3 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Ce treaba are el aici, daca tipul te iubeste de ce nu-i spune aluia sa te lase in pace? Pana la urma e relatia voastra, daca ala insista rupei fata. Daca nu poti pune pe cineva sa-o faca.

| BlueHusky a răspuns:

/ignore coleg.

| diia_3959 a răspuns:

Prietenul sau este gelos cu siguranta, tiaj recomanda sa-l faci impacat cu decizia voastra de a fi impreuna.indrumal pe prietenul tau sa mai stea cu el, poate nah, va intelege [ funda?