| no name a întrebat:

Am nevoie de un sfatsad sunt suparat in seara asta m-am desp de prieten dupa cum vam zis inainte el are prietena de 4 ani dar e in italia si in seara asta totul a fost frumos pana am mers intr-un loc frumos de unde sa vedem orasul si am luat inghetata, ciocolata suc totul era frumos pana la sunat prietena lui si au vb cam o jum de ora m-am simtit ingozitor de naspa si am strans patura si tot si am urcat in masina si cand a terminat el conversatia i-am zis sa mergem acasa si ca s-a terminat insa el mi-a zis,, ai stiut de la incpeut ca asa e situatia" m-am simtit si mai oribil... in drum spre casa mi-a pus piese de suflet nu am putut sa nu plang insa nu am cedat nu mi-am schimbat parerea cum ca vreau sa ne despartim ma doare foarte tare si stiu ca eu sunt de vina si cred ca merit asta!

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Nu nu este vina ta pentru ca il placi.
este vina doar a lui.pentru ca vazand ca il placi trebuia sa faca ceva.
ori sa renunte la aia. ori sa nu te mai tina prin preajma lui
ai facut o decizie foarte inteleapta.
mai tarziu cine stie la ce s-ar fi putut ajunge...
lasa ca o sa gasesti un baiat si mai bun ca asta de o mie de ori si vei fi fericita. popici si ai grija de tine