| dany3la a întrebat:

Am nevoie urgent! azi mi-a venit ciclu si asa ma doare burta de numa, nu stiu ce sa i-au sa nu ma mai doara.

Răspuns Câştigător
| mirunix a răspuns:

Ai putea sa pui apa calda intr-o sticla si sa ti-o pui pe burta si pe spate, daca te doare si spatele... Mie-mi trece asa si mancand ciocolata. happy Daca nu, poti sa incerci sa iei ceva pastile, cum ar fi paduden sau piafen.

5 răspunsuri:
| Ioana2518 a răspuns:

Baai deci si eu am niste dureri uneori.si bunica mea imi mai da cate o gura de tuica.e amuzant dar iti trece imediat.si nu mai bagi atatea pastile in tine.

| NuExista a răspuns:

Ibuprofen 200. happy

| Mihaela_5801 a răspuns:

Spasmalgon...ajuta 1000% stiu cum e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba un specialist! [e cel mai sanatos]

| Bibw a răspuns:

Ia un pliculet de Aulinhee hee Sunt in aceeasi situatie ca tine!