| carlutza1001 a întrebat:

Am o alta poveste interesanta pentru voi. prietena mea cea mai buna are o casa langa oras. merge acolo zilnic, e chiar foarte frumos. are niste vecini foarte de treaba, au un teren chiar langa ea. acesti vecini au un baiat de 18 foarte dragut, l-am vazut si eu. el e un tip ca lumea, de treaba, cu mult bun simti etc. nu au vb prea mult pana acum, cu toate ca se stiu de ceva vreme. totusi, cred ca o place. l-am vazut cum se uita uneori la ea din umbra. in fine, uneori se poarta foarte dragut cu ea. am impresia ca il intimideaza pentru ca are un caracter mai puternic, e mai infipta. pana acum nu-l placea deloc, dar acum a inceput sa simta ceva pentru el si nu stie cum sa-l cucereasca. in primul rand nu stie daca el o place, ceea ce este foarte important. uneori am impresia ca tipul si-ar dori sa o cucereasca, doar ca nu stie cum. astept sfaturi: credeti ca o place? daca da, cum ar putea sa-l cucereasca, el fiind mai timid putin? chiar vreau sa o ajut, deci va rog!happy

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Ar trebui sa se duca sa il salute,sa vorbeasca cu el,dar sa nu ii spuna din prima ca il place, sa mai astepte cateva zile, si dupa sa ii spuna.

| TeQui a răspuns:

laughing da eu vr Continuare cu povestea cu Circul crying n-ai mai zis nimic despre asta cand o sa mai scrii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ii sa mearga sa vorbeasca cu el.Sa-i spuna ce simte pentru el. Daca o place totul ii bine si frumos daca nu pana la sfarsitul lumi mai este.