| BarbiiBhaa a întrebat:

de cateva zile am intalnit un baiat super dragut care e din alt oras si vine pe fiecare an la bunicii sai aici la mine, si prima oara cand l-am vazut nu-mi placea deloc de el, dar de cand a stat langa mine ma treceau fiorii, am simtit ceva puternic pentru el, si ma tot gandesc intr-una la el. Am jucat adevar si provocare in care l-au pus pe tipul respectiv sa raspunda daca ma place. Nu a vrut sa raspunda straight face. A doua zi s-a intalnit cu prietena mea si i-a zis ei sa-mi transmita mie ca nu ma place si m-am suparat foarte tare pe el, dar nu din cauza ca nu ma palce ci din cauza ca i-a spus altcuiva, trebuie sa-mi spuna mie in fata ce simte. Dar eu fiind indragostita nebuneste de el l-am iertat si pe fiecare seara stam si discutam in spatele unei cladiri...El este putin timid cu mine, si chiar i-am zis asta dar el a zis ca eu l-am luat prea repede si i-am explicat ca nu-s o fire timida, sunt foarte indrazneata si sociabila. Ce sa fac ca sa ma placa? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| vasiyo a răspuns:

Baiatul poate nu ti-a spus de la inceput tie ca sa nu te supere sau sa te raneasca si asta inseamna ca tine la tine.dar sa te placa mai mult incearca sa afli ce ii place lui sa sa discuti mai mult cu el.

| BarbiiBhaa explică (pentru vasiyo):

Discut cat pot de mult dar ti-am zis, e timid. straight face

3 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Te place, doar ca e inposibil de timid, fa tu primul pas, si scapal de regretul, ca din cauza timiditatii, nu a reusit sa se bage ins eama cu tine

| vasiyo a răspuns:

Daca zici ca stati si de vorba fa tu primul pas. Incearca sa iesiti la un suc sau ceva de genu. funda daca am fost de ajutor