| pavel17 a întrebat:

Am o colega de clasa pe nume Denisa, imi place de ea si as vrea sa fiu cu ea, imi spuneti va rog cum sa o conving sa fie cum mine?

17 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, poarta-te frumos cu ea, stai des prin preajma ei, nu te da batut, incearca sa o cuceresti prin diferite mijloace, pune-ti farmecul in aplicatie, fa-o sa te placa cat mai mult, ajut-o daca are nevoie de ajutor, respect-o si apoi asteapta sa vezi reactia ei, sper sa fie una pozitiva pentru tine.succes.

| Silvia a răspuns:

Daca vrei sa o convingi, eu inteleg ca ea nu vrea sa fie cu tinelaughing)
Dragoste cu sila nu se poate mai!winking
Vorbeste si tu frumos cu ea si daca accepta, bineeee, daca nu, soartabig grin
Nu o nervoza la creierii capuluilaughing big grin

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Pai simpulbig grin invit-o la un suc si vorbeste cu ea zii ca iti place de ea si ca ai vrea sa fitii impreuna

| ViVi a răspuns:

Mai intai o intrebi daca vrea sa fie cu tine poate si ea te place dar nu iti spune fa tu primul pastongue

| Amrita a răspuns:

Buna.Sincer,nu te supara pe mine dar din intrebarea ta "cum sa o conving sa fie cum mine" imi reiese ca iti pasa mai mult de dorinta ta decat de ea.Presupun ca nu ai vrea ca ea sa fie cu tine din alte motive decat iubire...
O poti observa. ii poti da subtil cateva idei.de inceput ca sa stii care e reactia ei.cum te vede ea si apoi daca e posibil ceva intre voi doi...
Mult succes!

| muffin94 a răspuns:

Imprieteneste-te prima oara cu ea iesiti impreuna la un suc sau la un film si spune-i ca o placi foarte mult si daca vrea sa fie cu tine happy

| crisS a răspuns:

Primul pas ar fi sa o intrebi...

| denisa0906 a răspuns:

Denisa zici?big grinsmug pai ia`o mai intai ca o colega buna n`ai un pix bla bla bla si apropiete de ea tot mai mult appoi o poti intreba daca te place nu o lua asa tare din prima tongue

| pavel17 explică:

Se uita des la mine si cand vorbeste cu mine pare rusinata, asta inseamna ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi vb frumos cu ea comportate frumos cu ea invit-o la un suc vb cu ea etc. pe drum cund o conduci acasa ii spui ca o placi si poate vei avea sucess.
oricum bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma, sa ti-o zic pe aia dreapta. Si mie imi place de o colega de clsa ff mult. Sunt in cap dupa ea. Totusi in primul rand ca sa o faci sa te placa este sa fii tu insuti, poarta-te frumos cu ea fii un gentelman, vb mult cu ea si afla ce preferinte are si vb despre ele. poarta-te matur si intr-un moment oportun invit-o la un film sau un restaurant ceva. acolo iti iei inima in dinti si o intrebi daca vrea sa fie cu tine.mai intai vorbestei frumos si nu te incurca. Trebuie sa vada ca ai tupeu si ca ai situatia sub control. Imbraca-te frumos si date cu parfum daca vrei sa fii cool dar fetele de treaba se uita totimpu la infatisarea interioara decat la cea exterioara. Daca accepta sa fie cu tine te apropii de ea si o intrebi:daca te sarut, ma saruti si tu sau ma plesnesti? fii ironic si sa ai simtul umorului. ok bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la iea si o intrebi daca vrea sa fie cu Tn tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inceput incearca sa te apropii de ea prin diferite invitatii:la un suc, la discoteca, in club, la aniversari, etc. Daca observi ca si ea te place atunci spune-i ceea ce simti pentru ea, daca NU, nu incerca sa devii insistent pentru ca o sa ajunga sa-i fie sila de tine...batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate ea te place u o placi ce mai vrei iubitiva si populati lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu tot asa o colega de clasa care este tare frumoasa si sunt nebun dupa ea am incercat sa o invit la un suc si se mai gandeste si in pauza nu prea vrea sa fie langa mine adica sa strang in brate sau cum face cu ceilalti colegi dar cand suntem singuri mai putem sa vorbim si... a si i-am facut o poza cu telefonul' meu si cand am intrebat-o daca vrea sa i-o trimit a zis ca nu ii place dar in pauza mai vorbeste cu mine de exemplu dar iubire sau honney sau ceva de genu... imi poate da cineva un sfat multumesc multbig grin

| Caine a răspuns:

Ba, am patit-o si eu si o patesc acu' cu alta nu o sa mearga cu curtarea si cu felulu de a fi gentilman pentru. ca am incercat si eu si nu a contat asta.Incearca sa ai simtul umorului pentru.ca fetelor le plac baietii cu simtul umorului si ai grija de igiena, fetele fug de porci. Daca vezi la ea o serie de semne care arata ca te place invit-o undeva si gata cu filozofia.

| stanoiev a răspuns:

Da-i un buchet de flori