| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
O colega din clasa, am impresia ca ma place. Toata clasa ( aproape ) imi spune ca ea ma place.
In pauze, ma pun langa ea pe scaun si nu ma "goneste", in schimb, cand un alt coleg se pune il da la o parte, si chestii de genul.
Voi ce credeti? happy
Spuneti-mi cum sa ma conving singur ca ea ma place. Dau funda big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sarut-o brusc. Daca nu te respinge, e clar ca-i place de tine.

| Gunoi a răspuns:

E simplu o întrebi, deşi cred că îţi imaginezi şi tragi concluzii nefondate laughing

| Mihai6969 a răspuns (pentru Gunoi):

E cam timida, daca o intreb o sa spuna " nu ", cu juma' de gura. O cunosc de 2 ani aproape 3 si stiu cum e

| st3amgam3r a răspuns:

Incearca cat mai des contactul vizual si atingeri pe brate, dar cat mai subtil. Daca nu te respinge, esti convins ca te place.