| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare, am o colega de clasa(pe nume diana)si as vrea ca sa ies cu ea. Din cate am auzit de la unii "ii place de mine, iar de la altii "nu ii place de mine"? Si cum ca sa ies cu ea? Plssss help, orice raspuns care are functiona...

Răspuns Câştigător
| gabys a răspuns:

Incearca sa o abordezi, sa interactionezi de cate ori ai ocazia cu ea. inclusiv mess(it works! big grin) si daca vrei sa iesi cu ea, sa o inviti ar fi frumos la telefon sa-i spui, sau chiar fata in fata(chiar daca o fii greu). Si n-o invita in oras chiar din prima laughing Succes! big grin

4 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai cred ca o sa fi in totalitate sigur numai daca o intrebi pe ea ce simte pentru tine. eu zic sa nu te increzi in unii si altii, mai bine afla adevarul de la sursa. vorbeste cu ea si spune-i ca ai inceput sa o placi si ca ai vrea daca si ea este de acord sa incepeti sa va vedeti mai des sa petreceti mai mult timp impreuna... sper ca te-am ajutat:*

| BlueHusky a răspuns:

Daca o sa mai asculti mult ce ceea ce zice unu si altul nu o sa faci nimic niciodata! Fa ceea ce vrei, chair daca nu o sa fie ceea ce vrei (este mai bine sa iti para rau pentru ceva ce ai facut decat pentru ceva ce nu ai facut), chiar nu conteaza ce zic unii sau altii fa ceea ce vrei (fa bine! asta e important) si vezi ce se intempla. Good luck.

| ĺuЂĺřξ a răspuns:

Si pe mine ma cheama diana happy

| Kira_7641 a răspuns:

Incearca sa stati de vorba mai mult, sa deveniti amici, invit-o in oras big grin si nu te lua dupa ce spun altii, ce simti tu e important,