| Angels07 a întrebat:

TPU deci sa incepem cu inceputul e o colega la mine in clasa care zambeste la mine cate o data la scoala dar pe mess si facebook Mi-a dat ignor vorbim la scoala dar la scoala trebuie sa o bag eu in seama ca ea nu prea ma baga si ieri m-a intrebat doamna diriginta cu cine vreau sa fiu de serviciu si i-am zis doamnei diriginte ca vreau sa fiu cu fata aia eu sunt fata mie drag Asa unpic de ea ca si colega si ce credeti ca ar trebui sa fac? Ca sa ma bage ea in seama si credeti ca si ei ii este drag de mine? Ce ziceti ar mai trebuii sa o bag in seama daca nu dc sicum sa fac sa nu o mai bag in seama adica k eu nu pot sa resist sa nu o bag in seama si dacsa ma baga in seama ce safacc dau funda si vot

8 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Nu cred ca te place prea tare, deci renunta

| Smile3 a răspuns:

Stai.tu esti fata?!(k n-am prea inteles.)

| Angels07 explică (pentru Smile3):

Da

| Smile3 a răspuns (pentru Angels07):

Uau...Iar tie iti place de ea?!
Pai eu cred ca ea te place, maxim ca o prietena!(tinand cont ca abia te baga in seama!) nici macar o prietena apropiata..Acum, tu incearca sa vorbesti cu ea mai des(nu doar sa o saluti!), pur si simplu faci glume, intrii in gasca ei! Daca te respinge, asta e! Daca nu, lucrurile o sa evolueze din ce in ce mai mult!winking.

| Angels07 explică (pentru Smile3):

Deci ce zici ma place sau nu am mai intrebato daca ii este drag de mine si a zis ca da

| Smile3 a răspuns (pentru Angels07):

Stai, ca sa fie clar! Tu esti lasby?!(sau o placi ca prietena?!)..Ca daca vrei ceva mai mult, sincer nu cred ca simte la fel... Daca era asa, nu stiu. Ar fi venit la tine, sau macar te baga mai des in seama! ..Cred ca te place doar ca pe o prietena!sad

| Angels07 explică (pentru Smile3):

Ceai ma nebunoo cum sa fiu lesbyyrolling on the floor))) o plac ca prietenalaughingunpik o plac ca pr si atata nimic mai multhappylaughing)happy

| Stefanel1234 a răspuns:

Pai cea mai buna solutie este sa vorbesti cu ea.Infrunta problema in fata.Intreab-o de ce se comporta asa cu tine.Comunicarea e totul!