| babygyrl a întrebat:

Am o colega mai nebuna. Am fost la un spectacol unde am dansat, nu am prea stat cu ea sa vad ce a facut dar spun asta foarte serios cred ca a baut saraca.pe microbuz se saruta cu toti baietii nu conta ca sunt rude sau nu, i-a muscat de gat ca au acum toti urme. Dupa ce am ajuns acasa am fost la o zi de nastere unde au fost si cei de la spectacol adica numai noi am fost. Acolo sarea in brate la baietii, ii lua in brate, ii saruta, etc etc. Erau o fata si un baiat(sunt impreuna) si stateau amandoi ea in brate la el, vine colega mea o ia de acolo pe ea, sare in brate la baiat si il saruta.Cand am intrebat-o ce a baut a zis ca asa se distreaza ea. Dar acum serios asta nu e distractie, sa faci asa ceva, desi ea nu este vazut o fata cuminte, s-a culcat cu vreo 2 baieti(are 14 ani). La scoala face cam la fel, acum ii musca pe toti baietii de gat mai nou si pe fete si prietenele ei au inceput(musca ca si un vampir are acel stil de a musca). Ce parere aveti despre asta?

Răspuns Câştigător
| candycarrie a răspuns:

Eu cred ca vrea atentie, de obicei persoanele de genul asta au avut probleme cand erau mici cu atentia din partea parintilor, de aceea se agata de toti, ca sa primeasca atentie. mie mi'e mila de ea, poate are nevoie de iubire, ea o sa isi dea seama mai incolo ca a gresit, acum nimeni nu ar putea'o convinge ca se poarta. cum nu se cuvine, mai ales la varsta ei.pacat de ea si de altii care sunt in situatia astasad sincer nici tu nu ai ce sa faci pentru ea deci eu zic ca ti'ar face mult mai bine sa o eviti:*

13 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Stai departe de ea ca sa nu te perverteasca si pe tine sau sa nu se auda si despre tine niste vorbe!

Din pacate ea e un caz pierdut, o sa ajunga sa traga toti de ea!straight face

| Arthur a răspuns:

Ei şi tu...hee hee Aşa sunt unele mai pofticioase, vor să guste din toate. Apropo, s-a pupat şi cu ăia care aveau carii?

| bluesky a răspuns:

Chiar ca wow...pai e o mare...sti cuvantul

las-o in pace si nu fii prietena apropiata cu ea, repet.nu am zis sa nu fii prietena, ci doar prietena indepartata.

| irina20 a răspuns:

Probabil asa crede ea ca e in centru' atentiei.Ar fi bine sa stai departe de oameni de genul."Spune-mi cu cine umbli, ca sa-ti spun cine esti"

| madagascar a răspuns:

Se comporta ca o mare tarfa, vrea sa iasa in evidenta, ma mir ca n-a batut-o nimieni, incercati sa vorbiti cu ea, poate mai sunt sanse sa isi revina

| alonet a răspuns:

Ca e lipsita de atentie si e disperata sa o obtina, in schimb in sinea ei ea e o fata trista si singura, si cumva vea sa fuga de ceea ce e sad oricum e trist ca isi face o imagine proasta si va fi tratata ca atare, plus de asta daca va fi tratata ca atare va crede ca de fapt asa e si pana la urma se va alege praful de ea, sfatul meu e sa nu o mai consideri prietena sad si sa o scoti la un ceai/ cafea sau ce vrei si sa stai de vba cu ea intr-un mod serios daca nu va vrea, spune-i ca tu esti dispusa sa vb cu ea serios doar ca sa nu fie prea tarziu, plus de asta prin sarut se transmit o plasa de virusi care mai de care mai spurcat

| ELD a răspuns:

Mda rog.sa nu fi luat altceva...de se manifesta asa de vesel.sincer nu prea cred laughingca ar avea tehnici de vampir...

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Wow... s-o fi uitat prea mult la filmele cu vampiri :o. nu stiu ce are. poate ca asta chiar este stilul ei de a se distra :o:o:o greu de crezut. poate ca-i trebuie o cearta buna, explicatii etc. daca zici ca si cu fetele face asta [ nu te gandii la ce-i rau ] sau fara suparare poate ca nu e cu capul pe umeri sa faca asta [ si la baietii necunoscuti oh go on ]!

| .::CyBeR::. a răspuns:

Ai incercat cu usturoi?

| xAndro a răspuns:

As sugera o exorcizare

| rain a răspuns:

Viitoare tarfa. Sunt bune si astea la ceva... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si o mai numesti prietena? Din descrierea facuta, pare a fi rivala ta.
Se distreaza fata, nu alta! Sunt curioasa cat o sa mai rada si daca o sa se muste cand ramane gravida...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a uitat la twilghtlaughingpai e o parasuta... o sa o vei la 25 de ani cum o sa arate daca se culca cu baieti asa de mica si cum o sa arati u la 25 daca inca nu te dezvirginezi acum