| elasexygagica a întrebat:

Ieri am fost intr-un klub cu cativa prieteni de ai mei love struck (fete si baieti). verisoara mea mai mare cu iubitul ei se pregateau sa mearga in club cu gasca si am rugato frumos sa ma ia si pe mine cu inca vreo 5 prieteni de ai mei sa mergem in club cu ei sa ne distram si noi si ea a fost de acord love struck. Na am ajuns in club ea cu gasca ei eu cu a mea love struck fiecare gasca pe coltaru ei si am dansat, baut love struck foarte fain, numa ca la o masa am observat ca era o fata cu prietenul ei si inca un baiat, faceau glume si radeau iar apoi prietenul ei il pune pe celelalt baiat sa se sarute cu ea si fata accepta si nu au facut asta numa o data ci de mai multe ori si o saruta si pasionallaughing ciudat este ca prietenul ei radea si nul deranja ca ea se saruta cu ala. oare fata aia a facut bine ca a acceptat sa fie sarutata de ala? eu cred ca e nebuna, mai inteleg sa te saruti cu althu dar fa-o cum trebuie nu in fata iubituluibig grin. In rest neam distrat in club am dansat am baut ne-am sarutat si noi ( am jucat adevar si provocare)batting eyelashes a fost mortal love struck. voi ce credeti despre fata aia? eu cred ca e nebuna love struck

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Sunt de acord cu tine. Dar eşti conştientă că şi tu eşti la fel, nu?

pa, pa.

22 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Rade ciob de oala sparta(Nu mai zic ca e tipic romanesc, se subintelege)

| elasexygagica explică:

Nu am facut sex ca sa nu-i pierd increderea verisoarei melelove struck ea ma stie fata cuminte, si na daca faceam din prima pe urma nu ma mai ducea in club ca mama nu ma lasa fara ea, poate in urmatoarele datibatting eyelashes

| pwp a răspuns:

Waw!
cea mai normala intrebare de pana acum!
faci progrese, nu gluma!

| Anileda a răspuns:

Tu esti mai nebuna, te asigur eu.

Răspuns utilizator avertizat
| YqLmX a răspuns:

Bine nu a facut, asta e clar, ma refer la faptul ca iubitu' ei a fost de fata dar nu e asa de rau sa inseli pe cineva. zic si eu.am avut si amanta...tongue

| remus a răspuns:

Eu cred ca ai tras ceva pe nas.

| Morphine21 a răspuns:

Uite'te la tine mai intai.
si dupa aia vorbeste.rolling on the floor))
si daca ai fost u in club eu is preoteasalaughing))

| G0oLaN a răspuns:

Elasexygagica :da-mi id-ul tau de mess rolling on the floor

| Jadis a răspuns:

Pai si ce te lauzi ca ai fost in club si te-ai distrat? Puteai sa zici doar ca ai fost in club si partea cu fata care o acceptat sa fie sarutata de ala. Si daca tu esti aia din pozavreao sa zic ca... tu in club la varsta ta? Si frateeeeee in club jucati adevar sau provocare? zici ca ati fost la ziua unei prietene. La club se danseaza nu se joaca adevar sau provocare. Se vede ca ai pana in 12 ani fata. Esti praf.

| Zâmbărici a răspuns:

Pisiiii esti praf.

| loving2008 a răspuns:

Doamne fereste! Esti dusa mai fata! Ti-am citit toate intrebarile...

| mary a răspuns:

Ma fata credeam ca TPU a scapat de tine...

| andreeada a răspuns:

Sunt sigura ca-n spatele acestui nickname se ascunde un obsedat sexual!

| CudiDaKid a răspuns:

Nu stiu care e mai nebuna. tu sau eawinking

| Bretonash a răspuns:

Cuvantul pe care il cauti nu e "nebuna", e BEATA laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erau toti beti, high. Se intelege, nu erau constienti de ceea ce fac. Asta cred eu. Iar in legatura cu tine, ma bucur ca ai baut, te-ai distrat, dar sex n-ai facut? Ca parca nu esti tu daca nu te-ai fofilat prin baie vo` 3 minutethinking

Sa fi iubita!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cred ca e dusa... doamne fereste astfel de bagaboante pe pamant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omfg! "Am jucat adevar sau provocare" laughing in clublaughing OMFG! cati 12 ani si o basina ai?

| Betterthanflowers a răspuns:

Si ce te lauzi asa "pitico"? N-ai parinti? Hai mars:*

| AndreeaMorphine a răspuns:

Buna! Fara suparare, ai consultat un medic? Sincer, cam trebuie. Daca este, eu iti platesc medicamentele(Daca exista asa ceva, la caputul tau), si iti inchizi contul. TPU nu este pentru tine! Sincer, ma asteptam ca tu sa pui intrebare "Sunt nebuna? Voi ce parere aveti?".

| wadmarius a răspuns:

Nebuna nu e! e o tipa mai zapacita asa! si probabil stia ce prieten are langa ea. de preferat ar fi sa nu facem asa! dar daca ea asa a simtit asa a facut! important e ca sau distrathappy