| andrada a întrebat:

LOL
Deci la o colega ii place de un baiat care are prietena si azi la scl el se saruta cu aia si vine colega mea se duce la ei si incepe sa tipe la el ca dc o inseala si ce cauta cu aia in brate si toate alea. Ala nici nu o baga in seama dar ea e nebuna dupa el. Dupaia a luat-o si pe aia la rost ca ce cauta cu iubitul ei deci a fost comedie la scl. noi cadeam pe jos de ras, nu mai puteam. Intrb e" ce sa fac sai scot din cap pe baiatu asta? ca sa poate fi si el fericit cu fata aia

Răspuns Câştigător
| Cattalina a răspuns:

Dai o palma, zi-i sa se calmeze laughing

2 răspunsuri:
| Tequilla_3721 a răspuns:

laughing Inventeaza ceva...de exemplu spune-i ca ai vorbit cu baiatul ala si ca a spus ca sa il lase in pace daca nu isi va lua bataie.laughing speri-o si va merge! crede-ma!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne. explica-i ca nu-i pentru ea...
deci cum sa faca asarolling on the floor) ea chiar nu intelege daca ii sp?
arata-i. ca sunt alti mai buni. gaeste-i tu un iubit daca ea. nu vede pe altu mai bun ca alalaughing