| iDavidS a întrebat:

La scoala am o colega de clasa ca nu stiu daca ma place, ea ma imbratiseaza, ma alinta, se uita lung la mine, dar faza este ca uneori parca nu e ea, mai ales cand este cu colega ei de banca. O alta faza era la ora de sport, ora s-a terminat si am ramas doar eu cu ea in sala si eu am doua prenume printre care si Romeo iar ea mi-a spus: Oricum tu esti Romeoul meu si eu sunt Julieta ta, (pe ea nu o cheama Julieta) si apoi m-a imbratisat. Voi ce ziceti, ma place?

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Raspunsul este da, este cat se poate de clar dar e bine ca vrei sa fii sigur happy

Succes dar tine minte ca fazele de genul pot trece repede daca sunteti mai micuti. Adica incearca sa nu pui extrem de mult suflet caci s-ar putea sa nu iasa bine din prima.

Fii tu insuti! Este o experienta.

Răspuns utilizator avertizat
| devilshelp a răspuns:

Te place, dar nu vrea ca prietena ei sa vada probabil. Eu stiam ca (,) chestia asta cu "daca sunt cu prietenii esti un nimic" e valabila doar la baieti, dar mna...

| Iuliaxdd a răspuns:

Eu zic ca te place..chiar mult..incearca sa vb cu ea