| ghineanamaria a întrebat:

Va rog ajutor!
De cand am inceput scoala(liceu-clasa a9a) un baiat din clasa de la mine se tot uita la mine.Am o colega de banca(o prietena fff buna)care e mereu cu ochii pe el si astazi mi-a spus pe mess ca se uita intruna la mine acel baiat.Problema este ca mai toate fetele sunt moarte dupa el si eu nu stiu ce sa fac.De placut nu prea il plac asa de tare pentru ca nu stiu daca ma place sau nu.Acea prietena mi-a spus ca a vazut ceva diferit la mine si ca eu nu sunt ca celelalte(unele)c****. El asa e mai obraznic adica ii plac fetele si nu stiu ce sa cred. Voi ce ati face in locul meu?

Imi plac tare mult ochii lui:X

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca e "mai obraznic", lasa-l pe el sa faca primul pas, mai ales ca toate fetele sunt moarte dupa el.Fii diferita de ele si continua sa faci exact ceea ce faci,posibil si sa-i placi,dar si sa-l atraga faptul ca nu esti ca toate celelalte.
Asteapta, doar!
Daca ii placi, n-o sa rabde prea mult.
Mult noroc!

4 răspunsuri:
| BomBonika_9617 a răspuns:

Asa am si eu un coleglaughing si se baga in timpul orei cu mine in seamalaughing si azi o zis dk am tupeu sa il sarutlaughing si am zis ca nu amoh go on Si mo sarutat ellaughing toata clasa o aplaudatlaughing eu muream acolo de rusinelove struck si mie imi plac frt mult ochii luilove struck albastrii si buzele lui love struck doamne love struck

| Stuff a răspuns:

Adica daca zici ca se uita la tine si daca e el mai bacacios o sa faca el primul pas... daca nu fal tu (daca nu esti prea timida)adica si eu sunt timida, dar cu baietii sunt mai tupeista

| RoboBaby a răspuns:

Si de unde stie prietena ta ca nu se uita la ea? poate se uita la ea si nu la tine.

| ghineanamaria explică (pentru RoboBaby):

Crede-ma am intrebat-o daca la mine se uita si a zis ca da. Orikum nu se uita numai cand stau in banca.Se uita mereu si cand ea nu este prin preajma.Si se uita in ochii mei deci nu are cum sa se uite la ea.