| ghineanamaria a întrebat:

Va rog ajutor!

De cand am inceput scoala(liceu-clasa a9a) un baiat din clasa de la mine se tot uita la mine.Am o colega de banca(o prietena fff buna)care e mereu cu ochii pe el si astazi mi-a spus pe mess ca se uita intruna la mine acel baiat.Problema este ca mai toate fetele sunt moarte dupa el si eu nu stiu ce sa fac.De placut nu prea il plac asa de tare pentru ca nu stiu daca ma place sau nu.Acea prietena mi-a spus ca a vazut ceva diferit la mine si ca eu nu sunt ca celelalte(unele)c****. El asa e mai obraznic adica ii plac fetele si nu stiu ce sa cred. Voi ce ati face in locul meu?

Imi plac tare mult ochii lui:X
Iarlaughing straight face

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

""Voi ce ati face in locul meu?""
SCOALA ca de aceia esti acolo.Lasa baietii sa se uite cat vor la tine si nu pune "botul" la vrajelile lor,ei (el) va aplica aceiasi tactica cu tine,voi toate din clasa,scoala,bloc,cartier. Baieti sunt imaturi si nestatornici in relatii si toante sa le cada in plasa se gasesc destule ( tu?) vrei sa fii si tu printre trofeele lui? Asa ca daca vrei sa nu ai remuscari, dureri de cap, greturi? de la fluturasii din stomac si las-o mai pe la 18-20 de ani cu love si fa-ti de lucru cu scoala ca aia te va tine in viata nu love, si prieteniile cu baietii de un weekend.Si sa nu ai incredere deplina in "colege" ele te vor trada deseori primele. Succes la invatatura si am fost mai direct pentru ca esti un copil si un adevar dureros face mai bine in viata decat o minciuna a unui adolescent cu fluturi in stomac. Succes.