| MihaiAndrei666 a întrebat:

Am o curiozitate, femeile pot avea orgasm in timpul unui viol?
Exista posibilitatea sa simta placere?

17 răspunsuri:
| LaraClarice a răspuns:

Nu.

| RAY a răspuns:

Depinde daca o atrage fizicul lui,una e sa te violeze unu urat si gras sau unu cu patratele care arata hot, la fel si la barbati, nu uita ca cea mai mare fantezie feminina este violul, suntem primate, multe femei vor dominanta din partea barbatilor, barbati sau feminizat de asta sunt multe depresive

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Dalmore1996 a evaluat răspunsul tău Depinde daca o atrage fizicul lui... ca fiind nefolositor şi eronat.

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Probabil vrea sa te tortureze

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este posibil!
Cand esti violata si ti se tine un cutita la gat, tu crezi ca cineva se poate realxa si simtii placere?

| Andreeush a răspuns:

Nu are cum, atâta timp cât e viol atunci nu e nici plăcere.

| Plato a răspuns:

Daca ii place nu se mai numeste viol.
Deci, teoretic, violul nu place. Deci, tot teoretic, nu poate exista org/asm, ca nu-i place.

| Ofiintă a răspuns (pentru Plato):

Te contrazic. Evident ca nu ar avea cum sa-i placa, insa, in caz contrar, daca ajunge sa-i placa si se conformeaza, tot viol se numeste cat timp acel act a inceput fara vointa ei.

| Emma30555 a răspuns:

Nu, altfel nu ar mai fi viol

| Dalmore a răspuns:

Un mare procent din femei abia au or, gasm in partide normale. Nu.

| HadesSs a răspuns:

Bineinteles ca nu simte placere, doar daca e un viol simulatlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te duci sa violezi vreuna, Oricum multe au fantezii voalabile

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te referi la o scena de viol gen din filmul Irreversible -Cu Monica Belluci. big grin
Sau secventele "amatoare" rusesti cu violuri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu vorbesc de filme ci de psihologia umana.
Oricum pare interesant, mai beton decât "The Serbian film" nu cred cã e laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta se plange ca nu e satisfacuta

| Treachery a răspuns:

Pot avea orgasm.