| Manuellllaa a întrebat:

Am o curiozitate.

Stim cu totii ca laa unele fete dezvirginarea se produce fara sa curga sange.
De exp: la romi, cand se joaca camasa si fata este virgina dar nu curge sange ce se intampla?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa creada ca nu mai e virgina.

| IloveME a răspuns:

Vor crede ca nu mai este virgina!
O vor dezmostenii si se poate produce chiar un divort!
Am servit la o asemea nunta, sus era hotel s-au dus intr-o camera si normal fata nu mai era virgina, tipul stia chestia asta au patat cersaful cu ceva rosu si au scapa cu bine!

| mona a răspuns:

Duce fata la ginecolog sa se convinga daca este sau nu virgina

| Gdeni a răspuns:

Ma daca ia jura treaba asta.
sau daca barbacsu vede k inca e dar nu curge sange. pot sa pateze si ei cearceaful

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iese cu scandal mare

| B3b3Bo55 a răspuns:

O omoara tacsu laughingrolling on the floor

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Într-adevăr, cam la 20 % dintre fetele virgine NU sângerează DELOC la deflorare.

INTERESANTĂ întrebarea ta!

Cel mai probabil, romii vor presupune că fata NU mai era virgină.

Dar, situaţia se poate clarifica dacă duc fata la un control la medicul legist ( sau la ginecolog ) în maxim 24 de ore de la deflorare.

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns:

Se duce la ginecolog!

| Oana92 a răspuns:

Cel mai probabil nu o asteapta un viitor prea bun.

Răspuns utilizator avertizat
| Swal a răspuns:

Simplu..va fi alungata, batuta, eliminata din societatea lor, trimisa la parinti acasa, parinti o vor pedepsi, lipsita de libertate, pusa la munca in folosul nimanui dar pusa la munca etc. Doar sunt tigani..si nu sunt rasist dar prostia lor pute

Răspuns utilizator avertizat