| Tmcn a întrebat:

Am o dilema, dau funda. Anul asta am avut norocul sa fac ore pe un hol in care clasele sunt pline de baieti, si da, sunt ironica cand numesc intamplarea "noroc". Si de ceva vreme am observat ca un tip se uita la mine. Nu pot citi nimic din privirea lui, are o fizionomie complet neutra. In ultima pauza cand l-am vazut era cu un coleg de-al lui la usa clasei lor si am observat ca se uita spre mine, si el si colegul lui si tot schimbau impresii. Poate sunt eu dusa si gandesc prea departe, ideea e ca se uitau spre mine apoi isi spuneau ceva unul altuia. Ce sa cred? Nici macar nu ne cunoastem, deci nu prea am cum sa pun problema placutului. Ceva opinii?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de mimica lor cand vorbesc despre tine. Daca se citeste ironie si amuzament, atunci poate doar te analizeaza si rad de posibilele lucruri care-i amuza (n-o lua personal) dar daca se citeste putina rusine in ochii lui, si-un oarecare zambet discret, atunci e posibil sa fie atras de tine.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa stii ce-i in mintea aluia? Sex...
Astea cu ''placutul'', sunt de domeniul trecutului. Iubirea = atractie sexuala.

| CeInteleptul a răspuns:

E evident că te atrage tipul, adică îți este simpatic!
Și tu le ești simpatică lor!
e clar și limpede!

Ideea este ce faci după asta, dacă intri în vorbă și dacă vrei să ieși în oraș cu acest băiat ca să vă cunoaște=ți mai bine.
pooop și succes

| DiiiaDy a răspuns:

Daca iti place de el si te intereseaza atat de tare de ce se uita mereu la tine baga-te in seama cu el si discutati, daca iti este rusine fata in fata il poti aborda pe facebook(daca aveti) nu ai nimic de pierdut :*