| Tmcn a întrebat:

Am o dilema, dau funda. Anul asta am avut norocul sa fac ore pe un hol in care clasele sunt pline de baieti, si da, sunt ironica cand numesc intamplarea "noroc". Si de ceva vreme am observat ca un tip se uita la mine. Nu pot citi nimic din privirea lui, are o fizionomie complet neutra. In ultima pauza cand l-am vazut era cu un coleg de-al lui la usa clasei lor si am observat ca se uita spre mine, si el si colegul lui si tot schimbau impresii. Poate sunt eu dusa si gandesc prea departe, ideea e ca se uitau spre mine apoi isi spuneau ceva unul altuia. Ce sa cred? Nici macar nu ne cunoastem, deci nu prea am cum sa pun problema placutului.

1 răspuns:
| emilitalia a răspuns:

Pai poate ca barfeau numai.Stii genul de "bai ce buna e tipa aia" sau "awww ce as face cu aia". Lasa timpul sa treaca si ai sa vezi daca a fost numai o parere sau poate vrea ceva serios.