| ubiticatha33 a întrebat:

Am o dilema. iubitul meu vrea sa facem sex si eu cred ca sunt pregatita. dar sut virgina si imi e foarte frica de ce s ar putea intampla dupa(sa ma parasesaca sau sa isi schimbe comportamentul). el mi-a zis ca ii va creste increderea in mine. ce safac? sa fac cu el sau nu?

Răspuns Câştigător
| 162253 a răspuns:

Increderea? interesant... uite draguto,aici tu decizi daca o faci sau nu, dar intr-un final daca tu nu ai incredere in el nu o fa, si cu asta termini...ai grija de tine, succese

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu zic sa astepti pana vei fi sigura 100% ca iti doresti, pana nu vei mai avea nici o urma de dubiu. Presupun ca esti inca tanara (adica ai depasit cu putin majoratul), asa incat nu ai de ce sa te grabesti daca nu esti foarte foarte dornica si foarte foarte sigura ca este cel mai bun pas.

greece12
| greece12 a răspuns:

Daca tu esti cu el si ne intrebi pe noi ce sa faci,nu esti pregatita deloc.
Te excita,doar, ideea si nimic altceva, mai asteapta!

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Daca esti pregatita ce mai astepti? Si nu nu te va parasi, dimpotriva va vedea ca i te vei darui cu totul si va aprecia chestia asta si ii va creste increderea tongue

| Casandra a răspuns:

Nu o face...pastreazate "curata" pentru cel ce te merita

| ubiticatha33 explică (pentru Casandra):

Ai avut dreptate

| Casandra a răspuns (pentru ubiticatha33):

S-a intamplat ceva rau?

| ubiticatha33 explică (pentru Casandra):

Nup. pur si simplu a apartut baiatul potrivit care ma respecta atat de mult si simt ca ma iubeste cu toata fiinta lui..ma face sa ma simt cea mai speciala

| Casandra a răspuns (pentru ubiticatha33):

Atunci cu ce am avut dreptate?

| ubiticatha33 explică (pentru Casandra):

Pai ai zis sa ma pastrez pentru cel care merita..aici ai avut mare dreptate..chestia asta m-a pus pe ganduri..si baiatul despre care e intrebarea s-a dovedit a fi un fals..am intalnit acea persoana speciala in altcineva

| Casandra a răspuns (pentru ubiticatha33):

Pai ma bucur pentru tine big grin

| aleks7up a răspuns:

Ii zici ca nu e pregatita si daca nu te crede inseamna ca el e doar dupa pi... ta

| SOoare a răspuns:

Cati ani ai?big grin

| costynel23 a răspuns:

O data si o data tot trebuie sa o faci iar daca crezi ca este potrivit si merita de ce sa nu o faciwinking