| TatianaCecilia a întrebat:

Cred ca vremea e de vina..Astazi sunt in dilema totalalaughingAud tot mai des de la cunostiintele mele(baieti)."tu chiar esti diferita de restul fetelor".Voi,baieti,pe ce motiv spuneti unei fete, daca spuneti, ca este diferita? Funda!

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Sunt doua variante ori chiar ai un comportament diferit fata de celelalte fete de varsta ta(diferite gusturi, preocupari etc); ori vor sa iti faca un compliment prin care sa te faca sa te simti deosebita, unica, speciala fata de restul fetelor, ceea ce iti creaza si tie o placere si cred ca tot procesul asta se numeste - a lingusi(pentru a obtine ceva).
Da-ti seama care din aceste doua variante sunt cand ti se mai intampla.

3 răspunsuri:
| blueSky_3324 a răspuns:

Se zice ca cea mai buna iubita pentru un baiat, este cea care... daca ar fi fost baiat i-ar fi cel mai bun prieten. Fara fite cu care se poate discuta lejer, si totusi care poate sa bea o bere cu ei, fara sa cada in penibil

| TatianaCecilia explică (pentru blueSky_3324):

Am inteles acum..ma amuz si acum cadn imi amintesc ca in gasca mise spune...:tip misto cu parul lung"laughingMerci!