| Voiosu_Adrian_1995 a întrebat:

Am o fata care cred ca ma place si ea cand ii zic o gluma mereu, rade si cred ca ma place. Cum as putea interactiona sa vorbesc cu ea mai mult prin mesaje sau in realitate, ca sunt timid si nu prea stiu ce sa ii spun.

3 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Nu arăta că ești timid, pur și simplu trebuie să descoperi ce îi place, gen subiectul ei preferat și să vorbești despre asta, apoi pot garanta că va fi a ta.
cuvintele contează mult cand e vorba de femei

| Subsemnatul123 a răspuns:

Esti timid si o fata te place? Cred ca-i prima data cand aud asta sincer. Pai daca te place nu cred ca ar fi greu. Vorbeste cu ea cat mai mult despre cat mai multe subiecte, cheam-o in oras si chestii de genul. Daca te place nu ar avea de ce sa te refuze.

| Catalina990099 a răspuns:

Pur si simplu vorbește cu ea. Invit-o la un suc/cafea/plimbare fie prin mesaj sau fata in fata. Povestiti, fa-o sa rada, arata-i ca o placi si ca iti pasa de ea.