| Alyalexandra15 a întrebat:

Tpu! Imi place de un baiat penticostal, iar eu sunt ortodoxa. Vorbesc de mult timp cu el. Din pacate este cam timid si in realitate este mai retras, insa cand vorbesc cu el prin mesaje este cu totul si cu totul schimbat. De un timp imi tot da impresia ca ma place. Imi tot faceu stiu ce sa mai cred pentru ca chiar daca imi raspunde la telefon nu prea vorbeste, ci se joaca un joc si nu e atent ce ii zic eu. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Multumesc anticipat! :*

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"Din pacate este cam timid si in realitate este mai retras"

din pacate asa e obligat sa fie de indoctrinarile religiei

| euglenaverde1 a răspuns (pentru suntserios):

Religia nu obliga pe nimeni sa fie asa. Fiecare om are modul lui de-a fi.

| suntserios a răspuns (pentru euglenaverde1):

Ai fi uimit(a) sa afli cate influente poate avea religia

| Liviu a răspuns:

Cu asta poti sa stai, asta nu cred ca te 'arde' pana nu ii da masa voie. laughing Ai grija, mutu a f... pamantu happy

| Alyalexandra15 explică (pentru Liviu):

Voi barbatii numai la sex va ganditi. Fratilor, nu numai asta conteaza!

| Liviu a răspuns (pentru Alyalexandra15):

Si voi femeile numai dupa profit(ca sa generalizam putin cum faci si tu )

| Alyalexandra15 explică (pentru Liviu):

Eu nu am spus nimic de banii lui, pe cand tu ai spus de sex. Asa ca... tongue

| Liviu a răspuns (pentru Alyalexandra15):

Nu inseamna ca daca nu ai zis, nu te-ai gandit laughing

| Alyalexandra15 explică (pentru Liviu):

Nu m-am gandit!winking Si nici nu o sa ma gandesc! :p

| MskDesign a răspuns:

Daca va placeti, lasati deoparte culturile religioase.

| SebastianBoanca a răspuns:

Poate se destinde mai greu, mai ales daca te place. Daca il cunosti destul de bine, eu zic ca merita sa incerci sa ai o relatie cu el. Poate e doar un baiat foarte de treaba dar ii e mai greu al inceput. Succes si o zi faina! happy

| Alyalexandra15 explică:

Si vrei sa spui? Ca ar trebui sa renunt la el?