| Alyalexandra15 a întrebat:

Tpu! Imi place de un baiat penticostal, iar eu sunt ortodoxa. Vorbesc de mult timp cu el. Din pacate este cam timid si in realitate este mai retras, insa cand vorbesc cu el prin mesaje este cu totul si cu totul schimbat. De un timp imi tot da impresia ca ma place. Imi tot face compimente si nu stiu ce sa mai cred pentru ca chiar daca imi raspunde la telefon nu prea vorbeste, ci se joaca un joc si nu e atent ce ii zic eu. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Multumesc anticipat! :*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Religia nu o să vă dea pace!
Pa, pa.

| NameHarris a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Tu dai niste raspunsuri care nu-si au rostullaughing

| NameHarris a răspuns:

Nu conteaza religia si eu am avut o iubita penticostalawinking parinti ei au fost de acord sa spunem ca veti ajunge la casatorie tu trebuie sa te predai la religia luiwinking

| achilles9966 a răspuns:

Nu conteaza ce religie sunteti, asta poate fi o problema doar in viitor, insa acuma nu, e evident ca el te place insa e timid si nu stie ce subiecte si cum sa vb cu tine, de asta prin sms e mai indraznet, incearca sa aduci tu subiecte de discutie si de la un timp nu o sa mai fie asa timid, cel mai bine o sa vorbesti cu el cand nu se joaca, pentru ca asa nu va mai avea scuza

| mlydAk a răspuns:

Iubitul meu este penticostal happy suntem impreuna de aproape 1 an..eu sunt de religie ortodoxa...si el parea timid..credema nimic nu e ceea ce pare...asteapta doar sa iesiti de cateva ori si o sa fie ok. daca te place! si religia NUUU ESTE O PROBLEMA!happy

| Alyalexandra15 explică (pentru mlydAk):

Mersi! Am iesit de cateva ori si este cam timid dar in rest se comporta normal. Mi-a spus ca ma place (prin mesaje) si i-am spus ca si eu il plac, insa nimic nu se schimba. El nu face niciun pas. Nu ia nicio decizie desi imi spune ca ma place. Ce ar trebui sa fac?