| Tudor_7631 a întrebat:

Am o fata pe care o iubesc de 7 luni. I-am bagat ID-ul si vorbesc cu ea destul de des si pe mess si la scoala.Si la scoala, aproape de fiecare data cand trec pe langa ea, ea se uita la mine, uneori chiar discret.Si cateodata imi pune unele intrebari care nu ar fi puse neaparat pentru mine, bagandu-se singura in seama.Acum cateva zile i-am spus ca o plac si i-am zis de ce o plac : pentru ca e frumoasa dragut, e o persoana speciala si imi pasa de ea si dupa fiecare lucru care i l-am spus ea mia zambit, intr-un fel rusinandu-se.Am si intrebat-o daca ma place si a zis ca nu prea dar s-a balbait.Stiu ca ii plac pletosii(eu sunt pletos) si vreau sa stiu daca ma place si daca nu atunci cum as putea sa o fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Făgăraş a răspuns:

SA stii ca ai fost curajos ca ai avut curaj de a-i spune in fata acest lucru! bravo! eu cred ca te place numai ca nu a vrut sa recunoasca! eu zic sa incerci cu actiunile tale! invit-o la un suc, plimbare si vezi cum reactioneaza la gesturile tale! aceasta este metoda de a afla ce ganduri are ea despre tine! succes

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu prea poti sa faci o fata sa te placa. doar daca te faci pe gusturile eihappy tie in primul rand trebuie sa iti placa asa cum esti. nu sa te schimbi pentru altcineva care nu te place asa cum esti.trebuie sa te lamureasca daca te place sau nu tongue

| CucuBauContSters a răspuns:

Buna.
da si mie id tau laughing)!

| denysa9 a răspuns:

Sa sti ca nu e chiar greu ai facut bine ca ai avut curaj sa-i spui ce gandesti nu trebuie sa insisti daca chiar nu-i placi va veni vremea cand si ea te va placea dar asteapta momentul potrivit

| Tudor_7631 explică:

Cum adica sa ma fac pe gusturile ei?

| Tudor_7631 explică:

Tudor10kee